This is a spacer out of sight

David and Shekinah

hidden
hidden
hidden

Cześć wszystkim

hidden
hidden

(Tłumaczone przez znajomego)

Nazywamy się David i Szakina.

Jesteśmy pielgrzymami wolności.

Od roku 2005 podróżowaliśmy po 72 karajach świata.

Urodziliśmy się w Niemczech. Z naszego wyboru, jesteśmy częścią światowych ludzi miłości i tożsmości, która jest niezależna od paszportu i pochodzenia.

Podążamy z Bogiem i patrzymy na jego wskazówki we wszytskim co robimy.

Porzuciliśmy chrześcijaństwo.

Żyjemy odzruconym przesłaniem Jezusa. Nie posiadamy domu, ani żadnego rodzaju rezydencji. Nie pracujemy dla pieniędzy, ani dla naszego utrzymania, nie posaidamy również żadnych oszczędności .

Nie martwimy się o przetrwanie, pokładamy nadzieje w Bogu za każdy posiłek, za kazde miejsce do spania, transport, zdrowie i ochrone.

Nie mamy żadnych osobistych posiadań oprócz kilku niezbędnych rzeczy tak by zmieściły się w naszych bagażach. Przez większość czasu mamy gitare. Nawet te kilka rzeczy które nosimy czasem odrzucamy, kiedy Bóg nam da znak.

Nie poddajemy się ciału, sile ani czasu, komercialnemu społeczeństwu które jest chciwe, źle traktuje biede i nieszczy ziemie.

Nie jesteśmy członkami żadnej organizacji ani religi.

Uczymy się być silnym, bez dostosowania się do komercialnego społeczeństwa i poprzez rozmowe o tym czego się nauczyliśmyby by żyć w zgodzie z kontrowersyjną prawdą.

Doświadczamy Boga w cudach, które nam się przytrafiają, w drodze otrzymujemy doradctwo, zrozumienie, ochrone oraz pełnenie naszych codziennych potrzeb.

Pozwalamy Bogu by czynił nasze życie jego przesłaniem.

hidden